Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Zapraszamy na basen do Powsina – briefing prasowy

opublikowany: piątek, 28. czerwca 2019 - 12:54, Konrad Klimczak

Od soboty, 29 czerwca, warszawianki i warszawiacy będą mogli korzystać z wyremontowanego basenu plenerowego w Parku Kultury w Powsinie (ul. Maślaków 1). Tego samego dnia, o godz. 13.00, zapraszamy przedstawicieli mediów na briefing prasowy podsumowujący tę inwestycję.


W wydarzeniu udział wezmą m.in. Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy, Dariusz Dziekanowski, radny i przewodniczący Komisji Sportu, Rekreacji i Turystyki Rady m.st. Warszawy, Paweł Lech, radny i przewodniczący Komisji Zdrowia Rady m.st. Warszawy, Janusz Samel, dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy oraz Grzegorz Górski, dyrektor Parku Kultury w Powsinie.

Park Kultury w Powsinie przeszedł szereg modernizacji. W ostatnich miesiącach przeprowadzono także kompleksową przebudowę odkrytego basenu, położonego w sercu parku. Prace objęły nie tylko niecki, ale także pawilon szatni. Pojawiły się nowe wodne atrakcje, a wokół mała architektura.

Warszawianki i warszawiacy będę mogli korzystać z wyremontowanego basenu w Parku Kultury w Powsinie od soboty, 29 czerwca, od godz. 10.00. Obiekt będzie czynny przez cały sezon letni, codziennie od godz. 10.00 do 20.00. Więcej informacji o basenie tutaj.