Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Zapraszamy media na galę „Przyjaciel Schroniska Na Paluchu”

opublikowany: poniedziałek, 15. stycznia 2018 - 13:52, Magdalena Łań

W czwartek, 18 stycznia, o godz. 18.00 (Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36A) zapraszamy przedstawicieli mediów na uroczystą galę „Przyjaciel Schroniska Na Paluchu”. Podczas wydarzenia już po raz drugi nadane zostaną tytuły „Przyjaciel Schroniska Na Paluchu”.


Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie, popularnie określane Schroniskiem „Na Paluchu” da wyraz szczególnej wdzięczności osobom i instytucjom, które wyjątkowo wsparły ubiegłoroczną działalność placówki. W podziękowaniu wręczone zostaną statuetki „Przyjaciel Schroniska „Na Paluchu” 2017”. Szczególne wyróżnienia Przyjaciół „Palucha” przyznawane będą już po raz drugi. Z listą laureatów pierwszej edycji można zapoznać się tutaj.

Uroczystość uświetnią występy Kasi Moś i zespołu MultiVisual, a wydarzenie poprowadzi Maciej Orłoś. Wszyscy wezmą udział w wydarzeniu charytatywnie.

Przedstawicieli mediów zainteresowanych udziałem w uroczystości, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie. Maile zawierające imię, nazwisko, nazwę redakcji oraz stanowisko prosimy przesyłać do środy, 17 stycznia, do godz. 12.00 na adres: pjarosz@napaluchu.waw.pl.

Schronisko „Na Paluchu” odnotowuje kolejne sukcesy. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia jakiego jednostce udzielają warszawiacy, ale także przedsiębiorcy czy osoby z życia publicznego i profesjonaliści różnych branż. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w ciągu ostatnich sześciu lat liczba zwierząt przebywających w schronisku spadła o blisko 70%. 31 października 2010 roku w placówce przebywało 2299 zwierząt, dziś jest ich tam 751. Więcej informacji o ubiegłorocznych działaniach „Palucha” można znaleźć tutaj.