Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Uruchomienie Centrum Kontaktu z Mieszkańcami 19115

opublikowany: poniedziałek, 4. listopada 2013 - 9:18, Rafał Motyl

Warszawa 19115 to wspólne centrum kontaktu Urzędu m.st. Warszawy, urzędów dzielnic i miejskich jednostek, którego zadaniem jest usprawnienie i uproszczenie komunikacji między mieszkańcami i warszawskim samorządem.


Do dyspozycji warszawiaków udostępnionych zostało kilka kanałów kontaktu: numer telefonu 19115, samoobsługowy portal internetowy, aplikacja mobilna, poczta elektroniczna, sms, faks oraz chat.  Konsultanci tego nowoczesnego miejskiego Centrum przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu będą przyjmować zgłoszenia interwencyjne oraz udzielać informacji dotyczących wszystkich zagadnień i procedur urzędowych. 

Dzisiaj, 4 listopada o godz. 12.00 zapraszamy na briefing prasowy u zbiegu ul. Marszałkowskiej i ul. Złotej (przy Domach Towarowych Centrum), inaugurujący projekt nowoczesnego systemu komunikacji z mieszkańcami Warszawy. W briefingu udział weźmie Prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Po spotkaniu zapraszamy przedstawicieli mediów do budynku przy ul. Dzielnej 78, w którym mieści się Centrum Kontaktu z Mieszkańcami – Warszawa 19115.