Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Miejski Rzecznik Konsumentów zaprasza do punktu konsultacyjnego

opublikowany: piątek, 16. listopada 2018 - 15:09, Konrad Klimczak

W sobotę, 17 listopada (CH Atrium Promenada, przy Infopunkcie naprzeciwko wejścia od ul. Ostrobramskiej) zapraszamy mieszkańców do punktu konsultacyjnego, gdzie bezpłatnych porad z zakresu praw konsumentów udzielą eksperci Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Warszawie.


Punkt konsultacyjny jest elementem kampanii informacyjnej m.st. Warszawy "Miejski Rzecznik Konsumentów przypomina". Kampania jest utrwaleniem najważniejszych przekazów poprzednich edycji. Oparta na krótkim haśle i zwracających uwagę projektach graficznych przypomina, jak ważna jest wiedza, która może zapewnić skuteczniejszą ochronę przed ryzykiem i daje możliwość szybkiego rozstrzygania sporów. Ważnym elementem kampanii są spotkania informacyjne ekspertów w warszawskich centrach handlowych. Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem warszawiaków.

Osoby zainteresowane poradą prawną w zakresie spraw konsumenckich zapraszamy do  punktu konsultacyjnego w sobotę, 17 listopada w godzinach 11.00 – 18.00.  Zachęcamy do zabrania ze sobą dokumentów dotyczących sprawy, w związku z którą warszawiacy mają pytania.

Na stronie internetowej rzecznika www.konsument.um.warszawa.pl mieszkańcy stolicy mogą zapoznać się z bogatym materiałem na temat praw konsumentów w poszczególnych segmentach rynku.