Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Komunikacyjne konsultacje na Białołęce

opublikowany: wtorek, 14. maja 2019 - 12:42, Tomasz Demiańczuk

Przed nami kolejne spotkanie konsultacyjne dotyczące tras linii autobusowych po uruchomieniu stacji metra na Pradze-Północ i Targówku. W czwartek, 16 maja, w Szkole Podstawowej nr 368 (ul. Ostródzka 175) eksperci z Zarządu Transportu Miejskiego porozmawiają o propozycjach z mieszkańcami Białołęki.


Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 i potrwa do godz. 21.00.

Propozycje tras autobusów Warszawskiego Transportu Publicznego po otwarciu trzech stacji metra zostały przedstawione pod koniec marca – ich szczegóły można poznać tutaj.

Teraz zapraszamy warszawiaków do udziału w dyskusji. Na spotkaniach konsultacyjnych mieszkańcy mogą usiąść przy stołach z ekspertami Zarządu Transportu Miejskiego i patrząc na mapę porozmawiać o tym, którędy powinny jeździć autobusy. Uwagi są notowane i posłużą do ostatecznego wytyczenia tras. Kolejne spotkania zaplanowane zostały: 21 maja w Markach, 2 czerwca na Targówku i 12 czerwca na Pradze-Północ.

Swoją opinię będzie można wyrazić także podczas otwartego posiedzenia Rady Warszawskiego Transportu Publicznego, które odbędzie się we wtorek, 4 czerwca, w godzinach 17.00-20.00 w Centrum Kreatywności Targowa (ul. Targowa 56).

Uwagi na temat planowanych zmian można zgłaszać również drogą elektroniczną, na adres konsultacje@ztm.waw.pl. Opinie są zbierane do niedzieli, 23 czerwca.