Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Warszawa na EXPO REAL 2016

published: thursday, 29. september 2016 - 11:30, Magdalena Łań
Wiceprezydent M.Olszewski prezentuje warszawską ofertę na Expo. Fot. R.Motyl fot. Wiceprezydent M.Olszewski prezentuje warszawską ofertę na Expo. Fot. R.Motyl

Od 4 do 6 października Warszawa będzie się prezentować na największych targach inwestycyjnych i nieruchomości w Europie - EXPO REAL w Monachium. Celem obecności jest przedstawienie Warszawy jako miejsca o dużym potencjale inwestycyjnym, ale również oferującego wysoką jakość życia mieszkańców.


Miasto stołeczne Warszawa regularnie uczestniczy w międzynarodowych targach inwestycyjnych i nieruchomości komercyjnych. Udział reprezentacji miasta w targach to nie tylko sprzedaż miejskich nieruchomości. To przede wszystkim promocja Warszawy
i zachęcenie inwestorów do przyjrzenia się stolicy Polski oraz podjęcia decyzji
o inwestowaniu tutaj.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji targów nieruchomości, w trakcie jesiennych wydarzeń w Monachium Warszawa pokazywana będzie jako miasto przyjazne dla mieszkańców i wciąż oferujące wiele inwestorom. Kontynuowany będzie również temat rewitalizacji, szczególnie prawobrzeżnej Warszawy.

Tegoroczna oferta miasta to:
•    Praga-Północ, ul. Radzymińska (6487 m2);
•    Praga-Północ, ul. Stalowa 55/57 (1950 m2);
•    Śródmieście, ul. Emilii Plater 29 i 31 (11163 m2);
•    Śródmieście, ul. Jaracza 5 (864 m2);
•    Mokotów, ul. Bukowińska (1634 m²);
•    Mokotów, ul. Domaniewska (2366 m2);
•    Wilanów, ul. Rosochata róg Latoszki (5235 m2);
•    Wola, ul. Prymasa Tysiąclecia (3 246 m).

Stoisko Warszawy
Miasto Warszawa będzie się prezentowało w tej samej lokalizacji co w zeszłym roku, hala A2, nr 121. Do dyspozycji miasta oraz towarzyszących mu partnerów będzie 111 m. kw. Kolor czarny stoiska przełamany zostanie zielenią żywych roślin. W VIP roomie będą pionowo posadzone rośliny tzw. „żywa ściana”.
Warszawskie gadżety wyłonione w konkursie ‘sztuka użytkowa’ cieszyły się dużym zainteresowaniem w trakcie targów inwestycyjnych MIPIM w Cannes. Dlatego na targach w Monachium pojawią się gadżety w całości stworzone przez warszawskie firmy, tj. drewniane młynki zaprojektowane i wyprodukowane przez markę Hellowawa, koszulki TCity, skarpetki marki Wars Sawa Design, eleganckie i wykwintne czekoladki od Warszawskiej Manufaktury Czekolady, wyjątkowe perfumy o nowym, jesiennym zapachu stworzonym specjalnie dla Warszawy marki Mo61, a stojaki na materiały promocyjne marki Piłczyński Art zdobić będą lady stoiska.

W tym roku wraz z miastem swoje oferty prezentować będzie ośmiu partnerów: Bank Zachodni WBK, BBI Development NFI, CMTeam, Ghelamco, Golub Gethouse, HB Reavis Poland Sp. z o.o., Mayland Real Estate Sp. z o.o., Orange Polska Korpo Nieruchomości.

Targi EXPO REAL w Monachium
Międzynarodowe Targi Inwestycyjne i Nieruchomości Komercyjnych EXPO REAL 2016 Munchen to największe targi inwestycyjne w Europie. W tym roku odbędą się w dniach od 4 do 6 października (wtorek-czwartek). Ubiegłoroczna edycja potwierdziła bardzo duże znaczenie targów w światowej branży nieruchomości. Do dyspozycji wystawców i odwiedzających jest 6 ogromnych nowoczesnych hal, każda po 11 tys. m. kw. Wysoka jakość organizacji imprezy jest ceniona przez wszystkich uczestników.

Attachments to download

  1. Stoisko i oferta Warszawy na Expo (file: expo_2016_29092016.pps, file size: 49889 KB)