Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

"Obudź w sobie życie" - warsztaty dla kobiet starających się o dziecko

opublikowany: czwartek, 19. września 2019 - 9:00, Jakub Tokarski

Obudź w sobie życie tej jesieni i przyjdź na jeden z wrześniowych warsztatów dla niepłodnych kobiet. „Obudź w sobie życie” to wyjątkowe spotkanie, podczas którego kobiety borykające się z niepłodnością mają okazję porozmawiać z wybitnymi specjalistami, poszerzyć swoją wiedzę oraz – co bardzo ważne – poznać inne kobiety, które znajdują się w podobnej sytuacji.


Warsztaty „Obudź w sobie życie” to 8 wartościowych godzin, podczas których:

– wysłuchasz wykładów specjalistów z zakresu ginekologii, embriologii, dietetyki, seksuologii, fizjoterapii – każdy specjalista nie tylko dzieli się swoją wiedzą, ale też odpowiada na pytania uczestniczek i pomaga w indywidualnym problemie danej kobiety.

– weźmiesz udział w warsztatach z psychologiem i coachem, podczas których dzieją się prawdziwe „cuda”. Uczestniczki poprzednich warsztatów przyznają, że praca podczas warsztatów zupełnie zmieniła ich postrzeganie siebie, swojej kobiecości, samooceny oraz sytuacji, w jakiej się znajduje.

– poznasz kobiety, których starania o dziecko także się przedłużają. To niepowtarzalna okazja, aby w atmosferze pełnej zaufania i bezpieczeństwa opowiedzieć o swoich problemach, wątpliwościach i przemyśleniach.

 

Uczestnictwo w warsztacie jest zupełnie BEZPŁATNE. Konieczne jest natomiast zapisanie się na warsztat za pomocą formularza zgłoszeń oraz potwierdzenie swojej obecności dzień przed spotkaniem (organizatorzy dzwonią do zapisanych uczestniczek).

 

Akcja jest objęta patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.