Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

"Grypa 65+" - program szczepień ochronnych przeciwko grypie dla osób od 65 roku życia

opublikowany: poniedziałek, 24. sierpnia 2020 - 11:43, Jakub Tokarski

Ogłoszenie o wynikach konkursu ofert na realizację programu polityki zdrowotnej z zakresu szczepień przeciwko grypie sezonowej jako profilaktyki zachorowań w populacji osób w wieku 65 lat i więcej pn. „Grypa 65+” na lata 2020-2023

 

Na podstawie zarządzenia nr 971/2020 Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 24 lipca 2020 r. Komisja konkursowa powołana do przeprowadzenia postępowania w sprawie realizacji programu polityki zdrowotnej z zakresu szczepień przeciwko grypie sezonowej jako profilaktyki zachorowań w populacji osób w wieku 65 lat i więcej pn. „Grypa 65+” na lata 2020-2023 ogłasza wyniki przedmiotowego konkursu ofert.

 

Na realizatorów programu zostali wybrani następujący oferenci:

L.p.

Nazwa oferenta

Adres

1.

Przychodnia Vita Med Sp. z o.o., Sp. k.

ul. Meissnera 7 (03-982 Warszawa)

2.

Przychodnia Lekarska Wojskowej Akademii Technicznej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

ul. Kartezjusza 2 (01-480 Warszawa)

3.

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy

ul. gen. Meriana C. Coopera 5 (01-315 Warszawa)

4.

Przychodnia Medycyny Rodzinnej Małgorzata i Grzegorz Olizarowscy s.c.

ul. Zwoleńska 127 (04-761 Warszawa)

5.

Grupazdrowie Sp. z o.o.

ul. Szymanowskiego 6 lok. 61A (03-477 Warszawa)

6.

Grupa Zdrowie Arkadiusz Chmieliński

ul. Sienkiewicza 7 (09-100 Płońsk)

7.

EVOMED Sp. z o.o.

ul. Dubois 27 (71-610 Szczecin)

8.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KARMELICKA Sp. z o.o.

ul. Karmelicka 26 (00-181 Warszawa)

9.

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wesoła

ul. Kilińskiego 50 (05-075 Warszawa)

10.

Centrum Medyczne DARMED

ul. Bystrzycka 50 (04-928 Warszawa)

11.

 "DRAG-MED" Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 16/22 (00-446 Warszawa)

12.

Neuca Med Sp. z o.o.

ul. Forteczna 35-37 (87-100 Toruń)

13.

NZOZ "Nucleus" Maria Pawińska-Proniewska

ul. Kobielska 13 (04-359 Warszawa)

14.

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga – Północ

ul. Jagiellońska 34 (03-719 Warszawa)

15.

Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o.

ul. Puławska 49 (05-500 Piaseczno)

16.

MTL Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Puławska 49 (05-500 Piaseczno)

17.

Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Ciszewskiego 15 (02-777 Warszawa)

18.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-CENTRUM" s.c.

ul. Bednarska 8 (00-310 Warszawa)

19.

Przychodnia Lekarska "Orlik" Sp. z o.o

ul. Ostrobramska 101 (04-041 Warszawa)

20.

Renata Blukacz, Justyna Grzywacz "Medical Office" s.c.

ul. Ligustrowa 23L (03-995 Warszawa)

21.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SOL-MED" Sp. z o.o.

al. 3 Maja 2 lok.35 (00-391 Warszawa)

22.

"SANA sp. z o.o.", s.k.

ul. Batorego 31A (02-591 Warszawa)

23.

Orpea Polska Sp. z o.o. 

ul. Prosta 69 (00-828 Warszawa)

24.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rodzinna "Mokotowska" Sp. z o.o.

ul. Mokotowska 6A (00-641 Warszawa)

25.

SEP-MED Sp. z o.o.

ul. Hoża 19 (00-521 Warszawa)

26.

Medicers Sp. z o.o.

ul. Tużycka 31 (03-683 Warszawa)

27.

Centrum Medyczne Vita-Medica sp. z o.o.

ul. Kombatantów 85, 05-070 Sulejówek

28.

REKOL-MED Sp. z o.o.

ul. J.S. Bacha 2 (02-743 Warszawa)

29.

Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska "CePeLek" SPZOZ

ul. Koszykowa 78 (00-911 Warszawa)

30.

Teragra s.c.

ul. Św. Bonifacego 70 lok. U10 (02-936 Warszawa)

31.

Starówka Sp. z o.o.

ul. Andersa 37 (00-159 Warszawa)

32.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Zdrowa Rodzina" s.c. Beata El Sousy, Khaled El Sousy

ul. Marymoncka 34 (01-813 Warszawa)

33.

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga-Południe

ul. Krypska 39 (04-082 Warszawa)

34.

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer

ul. Strusia 4/8 (04-564 Warszawa)

35.

Centrum Medyczne "BIAŁOŁĘKA" Sp. z o.o.

ul. Cyprysowa 4 (05-850 Szeligi)

36.

Instytut Psychosomatyczny Sp. z o.o.

ul. Poleczki 40A (02-822 Warszawa)

37.

Szpital Solec Sp. z o.o.

ul. Solec 93 (00-382 Warszawa)

38.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowie Plus s.c. D. Jasińska, K. Sikora-Humięcka

ul. Wojciechowskiego 58 (02-495 Warszawa)

39.

Corten Medic Praga Tomasz Sikora Sp. j.

ul. Kijowska 1 (03-738 Warszawa)

40.

Corten Medic Tomasz Sikora

ul. Dunikowskiego 10 (02-784 Warszawa)

41.

Corten Medic Tomasz Sikora

ul. Dunikowskiego 10 (02-784 Warszawa)

42.

CITYMED Sp. z o.o., sp. k.

ul. Sobieskiego 18 (02-957 Warszawa)

43.

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Mokotów

ul. Madalińskiego 13 (02-513 Warszawa)

44.

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Targówek

ul. Tykocińska 34 (03-545 Warszawa)

45.

"Centra Medyczne" Julia i Robert Rola-Janiccy Spółka Partnerska

ul. Urle 1 (02-943 Warszawa)

46.

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota

ul. Szczęśliwicka 36 (02-353 Warszawa)

47.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Białołęka

ul. Milenijna 4 (03-130 Warszawa)

48.

Zdrowa Rodzina Sp. z o.o.

ul. Pełczyńskiego 22J/U5 (01-471 Warszawa)

49.

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPECLEK Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie

al. Gen. Antoniego Chruściela "Montera" 103 (00-910 Warszawa)

50.

Centrum Medyczne MediCenter Sp. z o.o.

ul. Wołoska 88 02-507 Warszawa)

51.

Petra Medica Sp. z o.o.

ul. Grochowska 166 (04-329 Warszawa)

52.

Magodent Sp. z o.o.

ul. Gen. A. E. Fieldorfa "Nila" 40 (04-125 Warszawa)

53.

VITAMED Sp. z o.o.

ul. Wileńska 18 (03-416 Warszawa)

54.

Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy ATTIS Sp. z o.o.

ul. Górczewska 89 (01-401 Warszawa)

55.

CenterMed Warszawa Sp. z o.o.

ul. Waryńskiego 10a (00-630 Warszawa)

56.

Przychodnia Lekarska "RAZEM" Sp. z o.o.

al. Krakowska 110/114 (02-256 Warszawa)

57.

Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.

ul. Nielubowicza 5 (02-097 Warszawa)

58.

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz

ul. Szajnochy 8 (01-637 Warszawa)

59.

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

ul. S. Bacha 1a (02-097 Warszawa)

60.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów

ul. Zamiany 13 (02-786 Warszawa)

61.

Med-Expert Sp. z o.o.

ul. Łukowska 27 (04-133 Warszawa)

62.

LUX MED Sp. z o.o.

ul. Postępu 21C (02-676 Warszawa)

63.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola-Śródmieście

ul. Ciołka 11 (01-445 Warszawa)

64.

Zdrowa Rodzina Przychodnia Lekarska sp. z o.o. sp. k.

ul. Puszczyka 14 (02-785 Warszawa)

65.

"Medina" sp. z o.o.

ul. Krzywe Koło 8/10

66.

Centrum Medyczne Bonifratrów Sp. z o.o.

ul. Sapieżyńska 3 (00-215 Warszawa)

 

Przewodnicząca Komisji konkursowej

Olga Pilarska-Siennicka