Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Studentko! Studencie! - wypełnij ankietę i wpłyń na miasto

opublikowano: 20 maj 2019, jjekiel

Zapraszamy do udziału w badaniu, którego celem jest zebranie opinii, potrzeb i oczekiwań studentów i doktorantów. Wyniki badania pozwolą na lepsze projektowanie działań dla społeczności studenckiej oraz na poprawę jakości życia młodych warszawiaków w mieście. Badanie potrwa do końca czerwca.

- Rozpoczynamy badanie opinii studentek i studentów na temat życia i studiowania w Warszawie. Chcemy dowiedzieć się jak funkcjonują w mieście, czy angażują się w jego życie, jak korzystają z oferty uczelni, czego im brakuje i co chcieliby zmienić – mówią organizatorzy badania Ewa Kolankiewicz, dyrektor Centrum Komunikacji Społecznej i Łukasz Gala, przewodniczący Porozumienia Uczelni Warszawskich.

Badanie zostało przygotowane wspólnie z Porozumieniem Uczelni Warszawskich – organem zrzeszającym samorządy studenckie uczelni warszawskich. W prace nad badaniem zaangażowały się samorządy studenckie: Akademii Pedagogiki Specjalnej, Akademii Sztuk Pięknych, Akademii Sztuki Wojennej, Akademii Wychowania Fizycznego, Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Wojskowej Akademii Technicznej i Wszechnicy Polskiej Szkoły Wyższej.

 

Wydarzenie na Facebooku