Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Aktualności

16. stycznia 2019 - 13:13
Uhonorowanie Pawła Adamowicza na sesji Rady Miasta
W czwartek, 17 stycznia, o godz. 17.00 (PKiN, sala Warszawska, IV p.) odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta, podczas której Pawłowi Adamowiczowi, zmarłemu tragicznie prezydentowi Gdańska, zostanie nadane honorowe obywatelstwo m.st. Warszawy.
16. stycznia 2019 - 13:10
PSYjaciele wspierają kolejne organizacje
Trwa zbiórka podarunków dla bezdomnych psów i kotów. Organizatorzy akcji PSYjaciele przekazali już ponad 500 kg karmy organizacjom działającym na rzecz zwierząt. Warszawiacy mogą zostawiać prezenty m.in. w urzędach 12 dzielnic. Potrzebne są płyny dezynfekujące, jedzenie i artykuły higieniczne.
16. stycznia 2019 - 13:02
Realizujemy obietnice – Warszawa dla wszystkich
Więcej pieniędzy na edukację, transport, kulturę i walkę o czyste powietrze. Nowe projekty społeczne – bilans dla seniora, nowe szczepienia dla dzieci i młodzieży, poprawa bezpieczeństwa na moście Poniatowskiego. To dowód na realizację obietnic wyborczych Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy.
15. stycznia 2019 - 15:06
Przedstawiciele Metropolii Warszawskiej złożyli hołd prezydentowi Gdańska
W imieniu prezydentów, burmistrzów i wójtów Metropolii Warszawskiej, podczas spotkania w Wołominie Michał Olszewski, wiceprezydent stolicy, podpisał list żegnający tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska.
15. stycznia 2019 - 14:39
Księga kondolencyjna po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza
Od wtorku, 15 stycznia, w siedzibie Urzędu m.st. Warszawy (pl. Bankowy 3/5, I piętro, sala 131) jest wystawiona księga kondolencyjna poświęcona pamięci Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska. Do księgi jako pierwszy wpisał się Rafał Trzaskowski, prezydent m.st. Warszawy.
15. stycznia 2019 - 13:42
Rozbudowa Muzeum Powstania Warszawskiego - dyskusja pokonkursowa
Zapraszamy do udziału w dyskusji dotyczącej wyników konkursu na rozbudowę i modernizację Muzeum Powstania Warszawskiego. Spotkanie z autorami prac, członkami jury zaproszonymi ekspertami odbędzie się we wtorek, 15 stycznia. Wstęp wolny.
15. stycznia 2019 - 11:03
Stop mowie nienawiści - lekcje w warszawskich szkołach
W warszawskich szkołach jeszcze przed feriami, podczas godzin wychowawczych nauczyciele razem z uczniami będą rozmawiać o tym, jak przeciwdziałać mowie nienawiści.
14. stycznia 2019 - 15:57
Żałoba w Warszawie po śmierci prezydenta Adamowicza
W związku z tragiczną śmiercią Pawła Adamowicza, prezydenta Miasta Gdańska, od wtorku do czwartku, 15 - 17 stycznia, decyzją prezydenta stolicy, została ogłoszona żałoba.