Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Zmiany na ulicach Kąty Grodziskie i Marynarskiej

opublikowany: czwartek, 14. marca 2019 - 11:10, Konrad Klimczak

Od piątkowego wieczoru, 15 marca, na ul. Kąty Grodziskie przed skrzyżowaniem z ul. L. Berensona wprowadzony zostanie ruch wahadłowy. Z kolei w poniedziałek, 18 marca, rozpoczną się prace na ul. Wynalazek przy Marynarskiej.


W piątek, ok. godz. 22.00, jezdnia ul. Kąty Grodziskie przed skrzyżowaniem z ul. L. Berensona zostanie zwężona. Od tej pory, przez około cztery miesiące, w tym rejonie kierowców będzie obowiązywał ruch wahadłowy – jedną jezdnią, w obydwu kierunkach. Tymczasowe sygnalizatory świetlne pojawią się na ul. Kąty Grodziskie ok. 100 m przed skrzyżowaniem z ul. L. Berensona oraz na wlocie Berensona (jadąc od strony ul. Skarbka z Gór) – z tej ostatniej kierujący będą mogli skręcić w prawo w kierunku ul. Głębockiej lub w lewo w ul. Kąty Grodziskie. Taka organizacja ruchu umożliwi wykonawcy przebudowę instalacji podziemnych i oświetlenia.

Natomiast od poniedziałku, 18 marca, od ok. godz. 22.00 zamknięta zostanie ul. Wynalazek przed skrzyżowaniem z ul. Marynarską. Wtedy rozpoczną się prace przy przebudowie wjazdu na skrzyżowanie. Do połowy kwietnia ul. Wynalazek i Marynarska nie będą miały połączenia. Objazd zostanie poprowadzony prosto ul. Marynarską do W. Rzymowskiego i dalej ul. Cybernetyki.