Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Zapraszamy na piknik rozpoczynający „Lato w mieście”

opublikowany: wtorek, 25. czerwca 2019 - 13:57, Tomasz Demiańczuk

Najmłodsi warszawiacy korzystają już z wakacji i atrakcji programu „Lato w mieście”. Tak jak co roku akcję uroczyście rozpocznie piknik „Bądź bezpieczny latem w mieście”. Z tej okazji w środę, 26 czerwca, o godz. 11.00 zapraszamy przedstawicieli mediów do parku Agrykola.


W inauguracji wydarzenia udział weźmie m.in. Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy.

To już tradycja, że wakacje i program „Lato w mieście” rozpoczyna piknik „Bądź bezpieczny latem w mieście”. Nie inaczej będzie w tym roku. W środę, 26 czerwca, od godz. 10.00 do 14.00 w parku Agrykola służby mundurowe takie jak: Straż Miejska m.st. Warszawy, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie czy Żandarmeria Wojskowa zaprezentują wysokospecjalistyczne pojazdy, którymi na co dzień wykonują swoje zadania. Nie zabraknie także atrakcji sportowych i rekreacyjnych, które przygotowały Uczniowski Klub Sportowy Akademia Walki, Polskie Stowarzyszenie Palantowe i Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego „Agrykola”.

Wydarzenie przygotowywane jest wspólnie przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Biuro Edukacji oraz Biuro Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy, a także Stołeczną Estradę. Więcej informacji o pikniku „Bądź bezpieczny latem w mieści” można znaleźć tutaj.

Patronem medialnym „Lata w mieście” jest Radio ESKA.