Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Wielka iluminacja świątecznej Warszawy

opublikowany: czwartek, 22. listopada 2012 - 9:57, Magdalena Łań

Jak będzie wyglądała nowa świąteczna dekoracja stolicy przekonamy się w sobotę, 1 grudnia, kiedy rozbłyśnie cały Trakt Królewski, Stare i Nowe Miasto, a w końcu 27-metrowa choinka na placu Zamkowym. A to wszystko podczas wspólnej zabawy przygotowanej przez Stołeczną Estradę.


Już wkrótce po raz kolejny na ulicach zapłoną świąteczne ozdoby zachęcając, aby „Zakochać się w Warszawie na Święta”. W sobotę,  1 grudnia o godzinie 16.00 na placu Zamkowym rozpocznie się koncert „Wielka iluminacja”. Jak co roku będzie to wydarzenie przepełnione atmosferą magii oraz wielkich emocji. Przygotowane z tej okazji niespodzianki będą zaskakiwać przez cały wieczór aż do momentu kulminacyjnego, jakim będzie spektakularne zapalenie warszawskiej choinki.
 
Na scenie pojawią się ulubieńcy polskiej publiczności. Ania Rusowicz, zdobywczyni czterech Fryderyków 2012, która swoją muzyczna autentycznością w bardzo krótkim czasie podbiła serca wszystkich Polaków. Zaśpiewa także Natalia Kukulska, a jedną z jej piosenek wykonają dzieci z Wiosek Dziecięcych SOS. Tego wieczoru usłyszymy również Kubę Badacha z zespołem oraz znany wszystkim z programu „Mam talent”  chór Sound & Grace.

Niekwestionowaną gwiazdą koncertu będzie Andrzej Piaseczny, który swoim ciepłym oraz magnetyzującym głosem sprawi, że 1 grudnia w Warszawie na dobre zagości nastrój zbliżających się świąt.
 
Artyści podczas koncertu wykonają swoje największe przeboje oraz zaczarują nas dźwiękami znanych wszystkim piosenek świątecznych.
Odwiedzi nas również Święty Mikołaj, który mimo natłoku pracy przed zbliżającymi się świętami znalazł czas i zaplanował wizytę na placu Zamkowym.

Serdecznie zapraszamy!