Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Warszawski Tydzień Seniora – konferencja prasowa

opublikowany: piątek, 18. września 2015 - 13:10, Magdalena Łań

W poniedziałek, 21 września o godz. 12.00 zapraszamy do Centrum Sztuki Współczesnej (ul. Jazdów 2, KINO.LAB) na konferencję prasową dotyczącą wydarzeń, które odbędą się w trakcie Warszawskiego Tygodnia Seniora.


W konferencji udział wezmą: Włodzimierz Paszyński - zastępca Prezydent m.st. Warszawy, Krzysztof Wierzbiański – reżyser, scenarzysta, przewodniczący Koła Seniora Stowarzyszenia Filmowców Polskich, Joanna Mielczarek - dyrektor ds. projektów i promocji w Stowarzyszeniu "mali bracia Ubogich" oraz Joanna Tabaka - koordynator wolontariatu, staży i praktyk w Centrum Sztuki Współczesnej.

Warszawski Tydzień Seniora rozpocznie się w niedzielę, 27 września i potrwa do 4 października. Będą to wykłady, spotkania z ciekawymi ludźmi, projekcje filmowe, wyciecz­ki, koncerty i wystawy. Tradycyjnie już Warszawski Tydzień Seniora zakończy niedzielny jarmark w Ogrodzie Saskim. Na scenie wystąpią m.in. Teresa Kramarska oraz Wojciech Dąbrowski z gośćmi Festiwalu Retro 2015. Szkoła tańca Riviera po­pro­wadzi warsztaty tańca, a DJ Wika porwie na międzypokoleniową potańcówkę.