Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Saska Kępa bez ul. Saskiej

opublikowany: czwartek, 6. września 2012 - 15:31, Robert Trzaska
ul. Saska (objazd zamkniętego wiaduktu) ul. Saska (objazd zamkniętego wiaduktu)

Za trzy tygodnie wiadukt na ul. Saskiej będzie miał nową izolację i nawierzchnię. W poniedziałek, 10 września, drogowcy rozpoczną remont. Konieczne będzie zamknięcie wiaduktu dla ruchu drogowego.


W nocy z niedzieli (9 września) na poniedziałek (10 września) wyłączony z ruchu zostanie wiadukt w ciągu ul. Saskiej nad Trasą Łazienkowską. Czynne będą wszystkie wjazdy i zjazdy na połączeniu ul. Saskiej i Trasy Łazienkowskiej. Po wiadukcie będą mogli poruszać się piesi – chodniki i schody nie zostaną zamknięte. Na wiadukcie wymieniona będzie izolacja i nawierzchnia jezdni. Zakończenie robót planowane jest na koniec września.

Autobusy zwykle jeżdżące ul. Saską pojadą objazdem ulicami Zwycięzców – Paryską – Brukselską – Ateńską. Podobnie samochody prywatne – zamknięty wiadukt ominą ulicą Paryską.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem www.infoulice.um.warszawa.pl . Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS o utrudnieniach w ruchu w Warszawie.