Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Rozpoczyna się „Lato w mieście” – konferencja prasowa

opublikowany: poniedziałek, 17. czerwca 2019 - 12:45, Konrad Klimczak

We wtorek, 18 czerwca, o godz. 12.00 (stadion Warszawskiego Centrum Sportu Młodzieżowego „Agrykola”, ul. Myśliwiecka 9) zapraszamy przedstawicieli mediów na konferencję prasową zapowiadającą tegoroczną edycję warszawskiego programu „Lato w mieście”.


W spotkaniu udział wezmą m.in. Renata Kaznowska, zastępca prezydenta m.st. Warszawy, Dorota Łoboda, radna i przewodnicząca Komisji Edukacji Rady m.st. Warszawy,  Dariusz Dziekanowski, radny i przewodniczący Komisji Sportu, Rekreacji i Turystyki Rady m.st. Warszawy oraz Ewa Gawor, dyrektor Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy.

W konferencji swój udział zapowiedzieli również przedstawiciele biur Edukacji oraz Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy (organizatorzy programu „Lato w mieście”), a także służb mundurowych oraz pozostałych partnerów programu „Lato w mieście”.

Program „Lato w mieście” jest organizowany i w całości finansowany przez miasto stołeczne Warszawa w okresie wakacji (24 czerwca – 30 sierpnia). Bogaty i różnorodny program obejmuje m.in. zajęcia edukacyjno-wychowawcze, sporotowo-rekreacyjne i kulturalne, które odbywać się będą w punktach zorganizowanych w szkołach, w obiektach sportowych, domach kultury, klubach i innych placówkach. Wszystkie zajęcia odbywające się w ramach „Lata w mieście” są bezpłatne.