Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

„Robimy Studium” – ruszają prace

opublikowany: środa, 9. maja 2018 - 10:05, Magdalena Łań

Dziś i jutro, 9-10 maja, (ul. Szwedzkiej 2/4, hala nr 8) zapraszamy przedstawicieli mediów do udziału w konferencji rozpoczynającej prace nad nowym dokumentem planistycznym dla Warszawy. W programie znalazły się dyskusje i warsztaty, w których udział wezmą goście z Polski i zagranicy.


Inauguracja wydarzenia odbędzie się już dziś 9 maja, o godz. 10.30. Wezmą w niej udział Michał Olszewski, wiceprezydent m.st. Warszawy, Marlena Happach, dyrektor Biura Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy, Piotr Sawicki, zastępca dyrektora Biura Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy oraz Bartosz Rozbiewski urbanista, naczelnik Wydziału Polityki Przestrzennej w Biurze Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy.

W kolejnych częściach „Robimy Studium” głos zabiorą również Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy, Marcin Wojdat, sekretarz m.st. Warszawy czy Maciej Fijałkowski, dyrektor Biura Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy, a także zagraniczni eksperci z Holandii, Estonii i Finlandii.

Z pełnym program wydarzenia można zapoznać się tutaj.