Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Program „Zima w mieście 2013” - konferencja prasowa

opublikowany: poniedziałek, 14. stycznia 2013 - 13:12, Robert Trzaska

W środę, 16 stycznia, o godz. 11.00 (Urząd m. st. Warszawy, pl. Bankowy 3/5, sala 131), odbędzie się konferencja prasowa dotycząca organizacji programu „Zima w mieście 2013”.


Udział wezmą: Włodzimierz Paszyński - zastępca Prezydenta m. st. Warszawy, Mirosław Sielatycki – wicedyrektor Biura Edukacji, Janusz Samel – wicedyrektor Biura Sportu i Rekreacji, oraz Marta Bachórz – kierownik referatu profilaktyki Straży Miejskiej m.st. Warszawy.

Z zaproszonymi reprezentantami instytucji i organizacji, które przygotowały różnorodne propozycje na czas ferii zimowych będzie można porozmawiać m.in. o tym jak ich propozycje odwzorowują art. 31 konwencji ONZ, mówiący że „każde dziecko ma prawo do zabawy”.

W poniedziałek, 28 stycznia rozpoczynają się w Warszawie ferie zimowe. Jak co roku stołeczny ratusz oraz dzielnice przygotowały wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, które będą w tym czasie w stolicy. Udział w zajęciach organizowanych w ramach akcji „Zima w Mieście” jest bezpłatny. Planowane koszty realizacji Warszawskiego Programu „Zima w Mieście” w 2013 r. wyniosą około 3 miliona złotych.