Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Plany rozwoju Schroniska „Na Paluchu” – konferencja prasowa

opublikowany: piątek, 16. marca 2018 - 14:38, Konrad Klimczak

W poniedziałek, 19 marca, o godz. 10.00 (Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie, ul. Paluch 2) zapraszamy przedstawicieli mediów na briefing prasowy dotyczący planów rozwoju Schroniska „Na Paluchu”. Zainteresowanym dziennikarzom zapewniamy transport.


W spotkaniu udział wezmą: Michał Olszewski, wiceprezydent m.st. Warszawy, Aleksandra Gajewska, radna i wiceprzewodnicząca Komisji Ochrony Środowiska Rady m.st. Warszawy, Paweł Lisicki, wicedyrektor Biura Ochrony Środowiska m.st. Warszawy, Katarzyna Strzegowska, zastępca dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego, Jan Kuźmiński, prezes Miejskich Zakładów Autobusowych oraz Henryk Strzelczyk, dyrektor Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie.

Dziennikarzy zainteresowanych dojazdem do i ze schroniska (Warszawa, ul. Paluch 2) zapraszamy do skorzystania z transportu. Do dyspozycji dziennikarzy będzie autobus, który odjedzie sprzed warszawskiego ratusza (pl. Bankowy 3/5). Autobus wyruszy w drogę do schroniska o godz. 9.30. Powrót do planowany jest około godz. 10.45.