Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Już za chwilę startuje „Lato w mieście”

opublikowany: piątek, 15. czerwca 2018 - 14:58, Konrad Klimczak

W poniedziałek, 18 czerwca, o godz. 13.00 (wewnętrzny dziedziniec głównej siedziby Muzeum Warszawy, Rynek Starego Miasta 28-42 – wejście od ul. Nowomiejskiej) zapraszamy przedstawicieli mediów na konferencję prasową zapowiadającą tegoroczną edycję programu „Lato w mieście”.


W spotkaniu udział wezmą m.in.: zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy Renata Kaznowska i Włodzimierz Paszyński, Paweł Lech, radny i przewodniczący Komisji Sportu, Rekreacji i Turystyki Rady m.st. Warszawy oraz Ewa Gawor, dyrektor Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy

W konferencji swój udział zapowiedzieli również przedstawiciele Biur Edukacji oraz Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy (organizatorzy programu „Lato w mieście”), a także służb mundurowych oraz pozostałych partnerów programu „Lato w mieście”.

„Lato w mieście” jest organizowane i finansowane przez miasto stołeczne Warszawa w okresie wakacji (25 czerwca – 31 sierpnia). Bogaty i różnorodny program obejmuje m.in. zajęcia edukacyjno-wychowawcze, rekreacyjne i kulturalne, które odbywać się będą w punktach zorganizowanych w szkołach, w obiektach sportowych, domach kultury, klubach i innych placówkach. Wszystkie zajęcia odbywające się w ramach „Lata w mieście” są bezpłatne.