Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Jaka powinna być Innowacyjna Warszawa po 2014 r. ?

opublikowany: czwartek, 21. lutego 2013 - 8:43, Magdalena Łań

W latach 2014-20 do Polski z unijnego budżetu trafi ponad 300 mld zł. Lwia cześć tych środków powinna zostać przeznaczona na wspieranie rozwoju nowoczesnej gospodarki. O tym, jak miasto może wspierać innowacyjne rozwiązania, będziemy rozmawiać już 28 lutego w Centrum Przedsiębiorczości Smolna.


Podczas debaty Warszawa Innowacyjna obok stołecznego samorządu do zabrania głosu zaproszeni zostali przedstawiciele środowisk badawczo-naukowych, biznesu oraz mediów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w powstającym stołecznym Centrum Przedsiębiorczości Smolna (ul. Smolna 4, wjazd od Kruczkowskiego). Debatę poprowadzi Dariusz Rosiak.   

Pierwsze z serii spotkań poświęconych temu, jakie są najważniejsze z punktu widzenia warszawiaków kierunki dalszego rozwoju miasta, odbyło się 31 stycznia. W praskim Centrum Promocji Kultury dyskutowano na temat ram społecznych, jakie muszą być uwzględnione przy planowaniu kolejnych miejskich przedsięwzięć. Kolejne z czterech spotkań, poświęcone Warszawie Zrównoważonej, odbędzie się w kwietniu.

Zdjęcia

Pliki do ściągnięcia

  1. Więcej informacji (plik: innowacyjna_warszawa_2020.doc, rozmiar pliku: 31889.83 KB)
  2. Materiał do debaty publicznej (plik: smart_warsaw_-_material_do_debaty.doc, rozmiar pliku: 6423.15 KB)